Preloader

درباره پارس نوین سرور


پارس نوین سرور

 

تاریخچه پارس نوین سرور

 

. پارس نوین سرور  در سال ۱۳۹۳ با تفکر حمایت از کار و سرمایه ملی و با تیمی مبتکر و جوان گام به عرصه وجود نهاد و فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. بنای کار خود را بر پیشرفت هر چه بیشتر این مرز و بوم در زمینه تکنولوژی نهاده ایم و برای رسیدن به این مهم از هیچ تلاشی .فروگذار نیستیم .پارس نوین سرور ابتدا با هدف تعالی بخشیدن به حضور و ظهور شرکت ها و کالا های ایرانی در دهکده جهانی وب در اولین گام خود، اقدام به ارائه خدمات میزبانی وب و طراحی وبسایت ها و نرم افزار های تحت وب نموده است. پارس نوین سرور ، اولین ارائه دهنده خدمات میزبانی وب نیست و آخرین هم نخواهد بود، بلکه بنا داریم بهترین باشیم و خوشحالیم که در این راه بهترین ها ما را همراهی می نمایند. اما این برای ما تازه اول راه است و امیدواریم بتوانیم گام هایی شایسته برای وطن و هموطنان عزیزمان برداریم.

 

اهداف پارس نوین سرور

 

ما در پارس نوین سرور یک سری جوان هایی هستیم که هر کدام یکبار در ایام قدیم بسیار از هاستینگ های خارجی و ایرانی خریدهایی انجام داده و هرکدام نیز اذیت هایی را متحمل شدیم و تلخی هایی را چشیده ایم که دوست نداریم شما به عنوان عضوی از خانواده پارس نوین سرور طعمی از این تلخی ها را بچشید. بزرگترین هدف ما این است که شما به عنوان کاربر از ما خرید انجام میدهید و انتظار دارید در قبال هزینه ای که پرداخت می کنید ، سرویس را آنی تحویل گرفته و پشتیبانی لحظه ای نیز دریافت کنید. پس این یکی از نقطه قوت های واقعی ما در پارس نوین سرور است که توانسته ایم با پشتیبانی لحظه ای و تحویل آنی سرویس ها رضایت شما عزیزان را جلب کنیم. یک هدف بسیار مهمی نیز در پارس نوین سرور داریم  که عبارت است از همیشه در دسترس بودن وب سایت های شما و راحت بودن خیال شما در دنیای مجازی است. ما این وظیفه را برعهده خود گرفته ایم تا با مدیریت حرفه ای سرور های پارس نوین سرور و مانیتورینگ لحظه ای تمام سرور ها طعم شیرین داشتن یک سرویس بی نقص را به شما بچشانیم. پس خیال شما راحت است ؛ چون پارس نوین سرو بصورت 24 ساعته پشتیبان شماست

چشم انداز در پارس نوین سرور

 

ما در پارس نوین سرورمععتقد هستیم که هیچکس بی نقص و بی عیب نیست و نمی تواند باشد ( این بی عیبی و بی نقصی مخصوص خداست ) اما تلاش های مکرر تیم پشتیبانی فنی در پارس نوین سرور همیشه برآن است تا بهترین تنظیمات را بر روی سرور ها انجام دهند تا شما به عنوان استفاده کننده از سرویس های در پارس نوین سرور آسایش خاطر داشته باشید و بخاطر مشکلات پوچ و هیچ وقت خود را هدر ندهید. ما  به عنوان پشتیبانان لحظه ای شما در در پارس نوین سرور اعتقاد داریم که هیچکس نمی تواند تمام نیاز ها تکنولوژیست خود را تأمین کنید ، بنابر این برای برطرف کردن این نیاز ها نیاز به هزینه های بسیار بسیار بالاست ، ما در در پارس نوین سرور این امکانات را با هزینه ای بسیار معقول خدمت شما تقدیم می کنیم و به شما این اطمینان را می دهیم که با استفاده از سرویس های در پارس نوین سرور خیال شما در دنیای مجازی همیشه راحت است . هدف نهایی در پارس نوین سرور این است : تبدیل به بزرگترین شرکت هاستیگ ایران تبدیل شویم . قطعا شما نیز به فکر این می افتید که اگر به بزرگترین شرکت هاستینگ ایران تبدیل شویم ، خدماتمان بی کیفیت شده و پشتیبانی نیز بسیار سخت خواهد شد. بزرگتر شدن شرکت را هدف نهایی قرار می دهیم تا شما یقین داشته باشید در پارس نوین سرور حتی در کوچکترین مشکلات نیز در کنار شما خواهد بود.

چرا پارس نوین سرور؟

چرا باید پارس نوین سرور را به عنوان سرویس دهنده خود انتخاب کنیم؟

۱– پشتیبانی قوی

خدمات پس از فروش و پشتیبانی ما همیشه در دسترس شماست. تیم پشتیبانی پارس نوین سرور همیشه و حتی در ایام تعطیل بصورت شبانه روزی و به روش های مختلف در دسترس و پاسخگوی نیازها و مشکلات شماست. تیم با تجربه پشتیبانی پارس نوین سرور متشکل از کارشناسان نخبه کشور است که در زمینه کاری خود تخصص کافی دارند

۲- گارانتی بازگشت وجه پرداختی

جای هیچ گونه نگرانی نیست! کلیه سرویس هایی که در پارس نوین سرور ارائه می شود دارای گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت می باشد. شما می توانید در ۳۰ روز اول سفارش سرویس های مشخص شده، وجه پرداختی خود را بطور کامل و بدون کسر حتی یک ریال پس بگیرید.

 

۳- آسایش خیال

خوشنامی، بیش از ده سال تجربه و سابقه طولانی مجموعه گروه شرکت های انفورماتیکی وردلباس به عنوان مالک ۱۰۰% نام تجاری پارس نوین سرور آسایش خیال کاربران را به همراه خواهد داشت. این مجموعه در وزارت صنعت، معدن و تجارت به ثبت رسیده و دارای مجوز بهره برداری و نماد اعتماد الکترونیک می باشد.

 

۴- شبکه فرا ابری ترکیبی (Hybrid)

شبکه پارس نوین سرور بر خلاف اکثر شرکت های میزبانی وب که از یک سرور و یا چند سرور جدا از هم تشکیل شده است، به صورت فرا ابری ترکیبی (Hybrid) بوده و کلیه سرویس ها اعم از سرویس وب، ایمیل، پایگاه داده MySql و سرویس DNS به صورت Load Balance می باشد. این امکان موجب می شود هنگام ایجاد یک سایت در شبکه هر کدام از سرویس های آن سایت بر روی خلوت ترین سرور ایجاد شود و با افزوده شدن تعداد سایتها گسترش شبکه به سادگی افزودن سرورهای جدید باشد.

 

۵- استفاده از نرم افزارهای دارای License

پارس نوین سروربرخلاف بسیاری از سرویس دهندگان فقط از License های اورجینال و خریداری شده استفاده می کند. بنابراین همیشه قابلیت استفاده از آخرین نسخه آنها وجود دارد این امر نقش به سزایی در بالا بردن امنیت سرورها دارد.

 

۶- امنیت

از آنجا که امنیت، جایگاه و اهمیت ویژه ای دارد، پارس نوین سرور نهایت تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن نموده است. استفاده از فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری و سوئیچ های شخصی از جمله اقدامات پارس نوین سرور در این جهت می باشد. همچنین پارس نوین سرور برای کلیه وب سایت ها Application Isolation Mode را ارائه نموده است.

 

۷- ارائه Application Isolation Mode
پارس نوین سرور به هر وب سایت یک Application Pool اختصاصی ارائه می دهد این امکان موجب می شود که هر وب سایت در یک محیط ایزوله اجرا شود و سایر وب سایتها بر کارایی سایت تاثیری نداشته باشد. این قابلیت، تعداد وب سایتهایی که شرکت میزبان می تواند بر روی یک سرور میزبانی کند را به شدت پایین می آورد به همین خاطر اکثر میزبانها به خاطر کاهش هزینه ها این قابلیت را غیر فعال می کنند. ولی موجب امنیت بسیار بالا وب سایت و همچنین عدم تداخل پردازه وب سایتهای دیگر می گردد.

۸- دیتاسنتر های معتبر

دیتاسنتر (محل نگهداری سرورها) نقشی مستقیم و تاثیر بسیار بالایی در کیفیت سرویس دهی به سایتها دارد اتصال به Back Bone موجب بالا بودن سرعت دسترسی سایتها می شود همچنین اتصال به ۶ بک بن دیگر باعث بالا رفتن زمان دسترسی به سایتها (Up-time) می شود علاوه بر این، مواردی که در بخش شبکه پارس نوین سرور به آن اشاره شده است امنیت و کیفیت شبکه را تضمین می نماید.

 

 

۹- استفاده از سخت افزارهای مناسب

استفاده از سخت‌افزار مخصوص سرور موجب افزایش پایداری و طول عمر سرورها و همچنین کاهش احتمال بروز مشکلات سخت افزاری و کاهش قطعی‌های احتمالی سرورهاست. پارس نوین سرور از سرورهای قدرتمند HP و Dell جهت سرویس دهی استفاده می کند.

 

۱۰- مانیتورینگ خودکار سرویسها

کلیه سرویسها توسط نرم افزارهای مانیتورینگ خودکار از چندین نقطه در دنیا به صورت مداوم در حال تست و مانیتور هستند در صورت بروز اختلال در هر سرویس بلافاصله مدیران سرورها از طریق ایمیل و sms از حادثه مطلع و جهت رفع مشکل دست به کار خواهند شد.

 

۱۱- مالکیت سرورها

پارس نوین سرور برای سرویس دهی از سرویس شرکت دیگری استفاده نمی کند بلکه خود مالک سرورهای خود بوده کلیه سرورهای در یکی از بزرگترین دیتا سنترهای دنیا به نام Hetzner و OVH نگهداری می شود ما کنترل کامل بر روی سرورها داشته و همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل سخت افزاری این مشکل توسط کارشناسان دیتاسنتر در کوتاه ترین زمان ممکن مرتفع خواهد شد. ضمنا بکاپ کلیه اطلاعات در آلمان و ایران نیز نگهداری می شود.

 

۱۲- شبکه ای بی نظیر

علاوه بر مطالب گفته شده در بخش شبکه پارس نوین سرور و با توجه به مطالب ذیل می توان به جرات اظهار داشت که شبکه مورد استفاده در پارس نوین سرور شبکه ای بی نظیر است:

  • دارای ظرفیت روتینگ و سوئیچینگ ۳٫۸۴ ترا بایت در ثانیه که پاسخگوی نیاز همه کاربران در سطح بالا می باشد
  • دارای چندین بک بون اصلی
  • طراحی شده برای به صفر رساندن میزان از بین رفتن بسته های اطلاعاتی
  • کنترل و مانیتورینگ کلیه پورت ها و سوئیچ ها بدون کاهش سرعت

 

۱۳- بکاپ کامل اطلاعات

در صورت بروز مشکل سخت افزاری روی هارد دیسک های سرور که منجر به تعویض هارد دیسک شود جای هیچگونه نگرانی نیست ما همواره چندین نسخه پشتیبان از کلیه اطلاعات شامل فایلها پایگاه های داده و ایمیلها را بر روی هارد دیسکهای پشتیبان نگهداری می کنیم. همه سرورها در پارس نوین سرور دارای حداقل دو هارد دیسک جهت نگهداری و بازگشت سریع اطلاعات می باشند. این عمل اگرچه هزینه سنگینی را به شرکت وارد می سازد اما باعث می شود تا در هنگام بروز حوادثی نظیر سوختن هارددیسک, پس از نصب مجدد سیستم عامل اطلاعات به سرعت بازیابی شوند و سرویس شما دارای کمترین زمان قطعی باشد.

 

۱۴- کنترل پنل مدیریت سرویس ها

پارس نوین سرور علاوه بر کنترل پنل میزبانی وب به هر کاربر یک کنترل پنل جامع برای مدیریت تمامی سرویسهای خود ارائه می دهد. در این کنترل پنل می توان از وضعیت کلیه سرویسهای خریداری شده مطلع شد و تاریخ پایان هر کدام را مشاهده کرد و به راحتی می توان آنها را مدیریت نمود همچنین با توجه به ثبت سوابق کاربران می توان به راحتی یک سرویس جدید را تهیه نمود و یا سرویسها را تمدید کرد.

 

۱۵- ضد حملات دی داس (DDoS)

پارس نوین سرور می تواند از برنامه تحت وب (web applications)، وب سایت، سرور مجازی یا سرور اختصاصی شما در مقابل حملات دی داس (DDoS) محافظت کند.
فایروال ها و سیستم های ما به طور ویژه ای تنظیم شده اند تا حملات مخرب DDoS را از ترافیک سالم تشخیص داده، بطور خودکار وارد عمل شده و از شما محافظت کند. این خدمات بطور رایگان در کلیه سرویس های هاست لینوکس، نمایندگی هاست لینوکس، سرور مجازی ویندوز، سرور مجازی لینوکس و سرور اختصاصی به کلیه مشتریان ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس :-02191304105

info@parsnovinserver.com