Preloader

دیتاسنتر OVH

 

معرفی دیتاسنتر OVH:

OVH نام عظیم ترین دیتاسنتر در اروپا ، نامی آشنا برای صنعت IT در جهان و به خصوص قاره اروپا این دیتاسنتر با داشتن بیش از 2000 پرسنل یکی از قوی ترین مراکز داده در جهان به شمار می آید این مرکز داده عظیم اعلام نموده است که توانایی نگهداری 400 هزار سرور را دارد .این دیتاسنتر به دلیل پینگ مناسب به ایران و ارائه ای پی تا ۲۵۶ عدد از لوکیشنهای مختلف (BE-CH-CZ-DE-ES-FI-FR-GB-IE-IT-LT-NL-PL-PT ) و از همه مهمتر  آنتی دی داس (Anti DDoS) سخت افزاری رایگان تا ۹۰ گیگ باعث شده این دیتاسنتر به یکی از دیتاسنترهای مطرح و نامی تبدیل شود .

دیتاسنتر OVH فرانسه یکی از ۳ کمپانی بزرگ میزبانی در دنیا می باشد, OVH در اروپا کمپانی اول به شمار می رود. این دیتاسنتر با توجه به قیمت بسیار مناسب و کیفیت بسیار بالای شبکه و سخت افزار ارائه شده یک انتخاب مناسب برای استفاده به عنوان مجازی سازی و هاستینگ میباشد. همچنین با توجه به این که دارای فایروال های رایگان برای جلوگیری از حملات مختلف DDOS روی سرور ها می باشد یک انتخاب مناسب برای هاستینگ و وب سایت هایی که مورد حملات متعدد DDOS قرار می گیرند به شمار میرود.دیتاسنتر OVH از نظر فاصله جغرافیایی به ایران از پینگ مناسب برخوردار است و از نظر کیفیت سرویس ها و عملکرد دیتاسنتر جزو برترین دیتاسنتر های اروپا به شمار می رود .

دیتاسنتر OVH

این دیتاسنتر فرانسوی از سال 1999 فعالیت خود را آغاز کرده و در حال حاضر یکی از بزرگترین دیتاسنترهای اروپایی است. OVH دارای یک شبکه‌ی اختصاصی با سرعت ۱۴ ترابایت بر ثانیه بوده و دارای 27 دیتاسنتر در سرتاسر جهان است.از جمله مزیت های این دیتاسنتر امنیت بالای فیزیکی، استفاده از تکنولوژی سبز و دوست‌دار محیط زیست، زیرساخت همیشه در دسترس، منطبق با استانداردهای بین المللی، سرعت پایین پینگ و.. است. البته این شرکت فرانسوی برای سرویس های خود گارانتی بازگشت وجه را در نظر نگرفته اما قیمت سرویس ها با توجه به کیفیت آن مناسب می‌ باشد

تماس : 09305637324-02191304105

info@parsnovinserver.com