ما که هستیم


ما تاریخچه

تاریخچه پارس نوین سرور

. پارس نوین سرور  در سال ۱۳۹۳ با تفکر حمایت از کار و سرمایه ملی و با تیمی مبتکر و جوان گام به عرصه وجود نهاد و فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. بنای کار خود را بر پیشرفت هر چه بیشتر این مرز و بوم در زمینه تکنولوژی نهاده ایم و برای رسیدن به این مهم از هیچ تلاشی .فروگذار نیستیم .پارس نوین سرور ابتدا با هدف تعالی بخشیدن به حضور و ظهور شرکت ها و کالا های ایرانی در دهکده جهانی وب در اولین گام خود، اقدام به ارائه خدمات میزبانی وب و طراحی وبسایت ها و نرم افزار های تحت وب نموده است. پارس نوین سرور ، اولین ارائه دهنده خدمات میزبانی وب نیست و آخرین هم نخواهد بود، بلکه بنا داریم بهترین باشیم و خوشحالیم که در این راه بهترین ها ما را همراهی می نمایند. اما این برای ما تازه اول راه است و امیدواریم بتوانیم گام هایی شایسته برای وطن و هموطنان عزیزمان برداریم.تاریخچه پارس نوین سرور

. پارس نوین سرور  در سال ۱۳۹۳ با تفکر حمایت از کار و سرمایه ملی و با تیمی مبتکر و جوان گام به عرصه وجود نهاد و فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. بنای کار خود را بر پیشرفت هر چه بیشتر این مرز و بوم در زمینه تکنولوژی نهاده ایم و برای رسیدن به این مهم از هیچ تلاشی .فروگذار نیستیم .پارس نوین سرور ابتدا با هدف تعالی بخشیدن به حضور و ظهور شرکت ها و کالا های ایرانی در دهکده جهانی وب در اولین گام خود، اقدام به ارائه خدمات میزبانی وب و طراحی وبسایت ها و نرم افزار های تحت وب نموده است. پارس نوین سرور ، اولین ارائه دهنده خدمات میزبانی وب نیست و آخرین هم نخواهد بود، بلکه بنا داریم بهترین باشیم و خوشحالیم که در این راه بهترین ها ما را همراهی می نمایند. اما این برای ما تازه اول راه است و امیدواریم بتوانیم گام هایی شایسته برای وطن و هموطنان عزیزمان برداریم.


اهداف پارس نوین سرور

ما در پارس نوین سرور یک سری جوان هایی هستیم که هر کدام یکبار در ایام قدیم بسیار از هاستینگ های خارجی و ایرانی خریدهایی انجام داده و هرکدام نیز اذیت هایی را متحمل شدیم و تلخی هایی را چشیده ایم که دوست نداریم شما به عنوان عضوی از خانواده پارس نوین سرور طعمی از این تلخی ها را بچشید. بزرگترین هدف ما این است که شما به عنوان کاربر از ما خرید انجام میدهید و انتظار دارید در قبال هزینه ای که پرداخت می کنید ، سرویس را آنی تحویل گرفته و پشتیبانی لحظه ای نیز دریافت کنید. پس این یکی از نقطه قوت های واقعی ما در پارس نوین سرور است که توانسته ایم با پشتیبانی لحظه ای و تحویل آنی سرویس ها رضایت شما عزیزان را جلب کنیم. یک هدف بسیار مهمی نیز در پارس نوین سرور داریم  که عبارت است از همیشه در دسترس بودن وب سایت های شما و راحت بودن خیال شما در دنیای مجازی است. ما این وظیفه را برعهده خود گرفته ایم تا با مدیریت حرفه ای سرور های پارس نوین سرور و مانیتورینگ لحظه ای تمام سرور ها طعم شیرین داشتن یک سرویس بی نقص را به شما بچشانیم. پس خیال شما راحت است ؛ چون پارس نوین سرو بصورت 24 ساعته پشتیبان شماست

چشم انداز در پارس نوین سرور

ما در پارس نوین سرورمععتقد هستیم که هیچکس بی نقص و بی عیب نیست و نمی تواند باشد ( این بی عیبی و بی نقصی مخصوص خداست ) اما تلاش های مکرر تیم پشتیبانی فنی در پارس نوین سرور همیشه برآن است تا بهترین تنظیمات را بر روی سرور ها انجام دهند تا شما به عنوان استفاده کننده از سرویس های در پارس نوین سرور آسایش خاطر داشته باشید و بخاطر مشکلات پوچ و هیچ وقت خود را هدر ندهید. ما  به عنوان پشتیبانان لحظه ای شما در در پارس نوین سرور اعتقاد داریم که هیچکس نمی تواند تمام نیاز ها تکنولوژیست خود را تأمین کنید ، بنابر این برای برطرف کردن این نیاز ها نیاز به هزینه های بسیار بسیار بالاست ، ما در در پارس نوین سرور این امکانات را با هزینه ای بسیار معقول خدمت شما تقدیم می کنیم و به شما این اطمینان را می دهیم که با استفاده از سرویس های در پارس نوین سرور خیال شما در دنیای مجازی همیشه راحت است . هدف نهایی در پارس نوین سرور این است : تبدیل به بزرگترین شرکت هاستیگ ایران تبدیل شویم . قطعا شما نیز به فکر این می افتید که اگر به بزرگترین شرکت هاستینگ ایران تبدیل شویم ، خدماتمان بی کیفیت شده و پشتیبانی نیز بسیار سخت خواهد شد. بزرگتر شدن شرکت را هدف نهایی قرار می دهیم تا شما یقین داشته باشید در پارس نوین سرور حتی در کوچکترین مشکلات نیز در کنار شما خواهد بود.


24 ساعت / 7 روز پشتیبانی زنده آنلاینپشتیبانی آنلاین رایگان

تعهد, صداقت و ارائه خدمات فنی و تخصصی ۲۴ ساعته (حتی روزهای تعطیل), مقصد نهایی پارس نوین سرور است و تمام تلاش خود را جهت کیفیت هر چه بیشتر پشتیبانی سرویس ها و خدمات بکار بسته ایم.

کارشناسان پارس نوین سرور در تمام ساعات شبانه روز به روش های متنوع آماده پاسخ گویی و رفع ایرادات احتمالی کاربران و مشتریان گرامی میباشند و تنها مسائل مالی در ساعات اداری رسیدگی میگردد.

بیشتر بخوانید


24 / 7 چت زنده

تعهد, صداقت و ارائه خدمات فنی و تخصصی ۲۴ ساعته (حتی روزهای تعطیل), مقصد نهایی پارس نوین سرور است و تمام تلاش خود را جهت کیفیت هر چه بیشتر پشتیبانی سرویس ها و خدمات بکار بسته ایم.

کارشناسان پارس نوین سرور در تمام ساعات شبانه روز به روش های متنوع آماده پاسخ گویی و رفع ایرادات احتمالی کاربران و مشتریان گرامی میباشند و تنها مسائل مالی در ساعات اداری رسیدگی میگردد.

بیشتر بخوانیدبرخی از ویژگی های ما


99%
مشتریان محترم

18
برنده جایزه

1873
نصب وردپرس

2730
دامنه ثبت شده