Preloader

سرور مجازی میکروتیک

با خرید سرور مجازی میکروتیک پارس نوین سرور که با پورت ۱ گیگابیت راه اندازی شده اند کیفیت بالا را تجربه کنید . Vps میکروتیک سرویسی مناسب برای کانفیگ های شبکه ای ، استفاده از آیپی اختصاصی بر روی سیستم شخصی و دیگر خدمات شبکه ای میباشد .

سرور مجازی میکروتیک

<< سرور های قدرتمند و تکامل یافته ><تجربه ی سرور مجازی میکروتیک با آپتایم بالا

شبکه ی پایدار و پورت پرسرعت

……

برای اینکه تجربه ی خوبی در زمان کار با سرور مجازی میکروتیک داشته باشید نیاز به دو مورد دارید ، پایداری شبکه ی سرور مجازی و پورت پر سرعت.

پایداری بالا شبکه را با سرویس دهی از دیتا سنتر های معتبر جهانی و همچنین مانیتورینگ دائمی شبکه ی سرور ها فراهم ساخته ایم.

پورت پرسرعت را در سرویس های پارس نوین سرور تجربه کنید ، تقسیم ترافیک کاربران بین سرور های مختلف و همچنین کانفیگ های تخصصی برای اشتراک گذاری پورت سرور های مجازی سرویسی با پورت پر سرعت را برای شما فراهم ساخته است.

نیاز های شما را فراهم ساخته ایم چون تلاش پارس نوین سرور ارائه سرور مجازی با بالاترین سطح کیفیت میباشد

کاربردهای سرور مجازی میکروتیک

 

سرور های مجازی میکروتیک در ایران و سایر کشور ها معمولا به عنوان یک ابزار برای کنترل ترافیک شبکه ها استفاده می شود.یکی دیگر از کاربردهای متداول سرور های مجازی میکروتیک کاهش پینگ برای گیمر ها می باشد. به این صورت که با استفاده از یک سرور مجازی میکروتیک ایران و متصل کردن آن به یک سرور مجازی میکروتیک آلمان میتوان فاصله پینگ تایم را برای اجرا بهتر بازی های کامپیوتری آنلاین تا حد زیادی کاهش داد.یکی دیگر از متداول ترین کاربردهای سرور های مجازی میکروتیک برقراری ارتباط بین دو شبکه جدا از هممی باشد. به عنوان مثال دو دفتر در شهر های مختلف و حتی کشور های مختلف را می توان از طریق یک سرور مجازی میکرویک با هم شبکه کرد تا با هم ارتباط داشته باشند.
 

 خصوصیات سرور مجازیه میکروتیک

 خصوصیات

لوکیشن های قابل ارائه : کانادا ، فرانسه ، آمریکا ، امارات و ترکیه

پورت پر سرعت مسیر دهی شده

آپتایم بالای سرور مجازی

پینگ مناسب به شبکه ی ایران

یک عدد آی پی اختصاصی

میزان ترافیک بالا

همراه با پنل مدیریتی

همراه با پنل مدیریت ترافیک

منابع اختصاصی

پردازنده قدرتمند

امکان ارتباط با سیستم IBSNG

تحویل سرویس بین ۱ تا ۶ ساعت در ساعات اداری. پس از ثبت سفارش مشخصات به صورت ایمیل برای شما ارسال می شود .

 

سرور مجازی میکروتیک

تجربه ی سرور مجازی میکروتیک با آپتایم بالا

تماس :-02191304105

info@parsnovinserver.com