Preloader

گواهینامه SSL

یکی از پروتکل‌های بسیار پر کاربرد در دنیای وب SSL میباشد که مخفف کلمه Secure Sockets Layer میباشد. این گواهینامه ی بسیار کاربردی مهمترین نقش را در تامین امنیت سایت شما دارد. بصورتی که تمامی اطلاعات رد و بدل شده میان کاربر سایت و سرور بصورت کاملا رمزنگاری شده تبادل میگردد و این باعث میشود که شنود اطلاعات در وسط راه عملا غیرممکن گردد.

امروزه در تمامی فروشگاه های معتبر و سایتهای تجاری معتبر وجود این استاندارد بسیار ضروری میباشد بطوری که در آخرین بروز رسانی مرورگرها نیز لزوم استفاده از گواهینامه SSL تاکید شده است. در مرورگرهای گوگل chrome و فایرفاکس تمام صفحاتی که در دارای فرم ورود اطلاعات میباشد در کنار آدرس آنها کلمه No Secure ذکر میگردد. این کلمه بسیار در دید کاربران سایتهای مهم بسیار دید منفی میتواند داشته باشد. بنابراین لازم هست که سایت خود را به گواهینامه معتبری مجهز کنید تا کاربران سایت شما دید مثبتی نسبت به امنیت آن داشته باشند.

یک گواهینامه SSL معتبر مزایای بسیار زیادی دارد که هم اکنون سایت شما بدان نیاز دارد. برای امنیت بیشتر اطلاعات وب سایت شما، برای بهبود رتبه شما در نتایج موتورهای جستجو از جمله گوگل، امکان دریافت اینماد دوستاره ، امکان ایمن سازی سرور و میل سرور ها و ..  نیاز دارید که یک گواهینامه معتبر از یک مرکز صدور معتبر تهیه کنید.

SSL چیست؟

 

امنیت از اصلی ترین پارامتر های یک سایت میباشد که مدیریت آن همیشه از دغدغه های وب مستر ها بوده .

 

یکی از راه های بالابردن امنیت سایت استفاده از گواهینامه SSL میباشد . SSL باعث می شود تا تمامی دیتا های سایت شما به صورت رمزگذاری شده قرار گیرند. و یکی از امکانات مهم دیگر گواهینامه اعتبار دادن به سایت شما میباشد ، با این اعتبار گوگل شما را یک سایت معتبر شناخته که تاثیر مثبت بر سئوی سایت شما دارد. پس از فعالسازی SSL آدرس URL سایت شما به HTTPS که نشان دهنده ی ارتباط امن بین سایت و کاربر میباشد تغییر پیدا می کند.

111111111

تمامی گواهینامه‌های SSL معمولا به چند نوع تقسیم میگردند که بسته به نیاز خود میتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید. البته بایستی درنظر داشته باشید که برخی از این گواهینامه ها از دامنه های .IR و ایران و کلا هرگونه اطلاعات ایران پشتیبانی نمیکنند. انواع گواهینامه SSL ارائه شده در پارس نوین سرور  شامل موارد زیر میباشد:

گواهینامه Positive که این نوع گواهینامه صادر شده از شرکت معتبر COMODO میباشد و برای سایت های دارای مشخصات ایران غیرقابل استفاده میباشد.

گواهینامه SSL شخصی که صادر کننده آن شرکت Certum میباشد و شما میتوانید هر نوع دامنه و مشخصاتی را در آن استفاده کنید از جمله مشخصات ایران.

گواهینامه SSL شرکتی که این نوع گواهینامه نیز از Certum صادر میگردد و دقیقا مانند گواهینامه شخصی است ولی با این تفاوت که اطلاعات شرکتی برای صدور آن مورد نیاز میباشد و  البته مشخصات شرکت در نوار آدرس نمایش داده نمیشود.

گواهینامه EV که این نوع گواهینامه نیز از Certum میباشد و عمده تفاوت آن با سایر گواهینامه ها نمایش نام شرکت در کنار نوار آدرس میباشد. در این نوع گواهینامه نیز پاسپورت مدیر عامل بهمراه ترجمه رسمی شرکت جهت صدور آن مورد نیاز میباشد.

تاثیر مثبت SSL بر روی کسب و کار شما

 

 

  • تاثیر مثبت بر سئو سایت

  • پیشنیاز برای فعالسازی نماد اعتماد

  • اعتماد کاربر به سایت شما

  • بالا بردن امنیت دیتا های سایت

توضیحات پلان های گواهینامه SSL

 
  •    نصب گواهینامه رایگان انجام می شود
  •    صدور گواهی OV و EV نیازمند ارائه اصل و ترجمه مدارک ثبت شرکت درخواست دهنده میباشد.
  •    شرکت ارائه دهنده گواهینامه Certum میباشد
  •    درصورت تمایل به ست کردن SSL بر روی subdomain ها باید از پلن هایی که قابلیت wildcard دارند استفاده کنید

تماس :-02191304105

info@parsnovinserver.com