Preloader

قوانین و مقررات

خانه توافق نامه سطح خدمات End User License Agreement قوانین و مقررات

پشتیبانی دائمی

خدمات پس از فروش و پشتیبانی ما همیشه در دسترس شماست .

تماس رایگان

02191304105

ایمیل

info@parsnovinserver.com

پشتیبانی تلگرام

با ما در تلگرام همراه شوید

گفتگوی آنلاین

همین حالا با ما صحبت کنید

قوانین و مقررات

توافق نامه سطح خدمات
End User License Agreement

قوانین و مقررات و شرایط استفاده از سرویس های پارس نوین سرور

کلیه کاربران سرویسهای پارس نوین سرور   و کلیه اشخاص پس از تهیه هر یک از سرویسهای پارس نوین سرور ، موظف به رعایت کامل شرایط سرویس پارس نوین سرور می باشند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق سایر کاربران اینترنت و تطابق با قوانین حاکم بر محیط سرویس دهندگانی است که پارس نوین سرور   از سرویس آنها استفاده می کند. این شرایط جامع و کامل نبوده و پارس نوین سرور   حق اضافه، حدف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وبگاه parsnovinserver.com برای خود محفوظ می دارد. هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران از این شرایط می بایست از طریق ایمیل یا فکس به صورت کتبی به پارس نوین سرور   اعلام گردد.

 

لطفا کل قوانین را بصورت کامل مطالعه نمایید با تشکر 

قوانین کلی استفاده از سرویس های پارس نوین سرور 

جهت مطالعه قوانین کلیک کنید 

شرایط استفاده از سرویسهای میزبانی وب

جهت مطالعه قوانین کلیک کنید 

 

سیاست های برخورد با ارسال اسپم و هرزنامه

جهت مطالعه قوانین کلیک کنید 

 

مروری بر قوانین کلی 

 

۱- شرايط و ضوابط كلي ارائه خدمات

تمامي مشتريان و استفاده کنندگان از خدمات ما اعم از حقيقي و حقوقي موظف به رعايت قوانین و مقررات و شرايط و ضوابط مندرج در اين صفحه مي باشند. فلسفه وجود چنين توافقنامه اي, حصول اطمينان از اين مطلب است که مشتريان ضمن استفاده از سرويسهاي ما, حقوق ساير استفاده کنندگان را نيز رعايت مي کنند و شرايطي بوجود نمي آورند که سرويس دهي اين شرکت به سايرين با اختلال مواجه شود.
ما حق اضافه, حذف و يا اصلاح هر يك از موارد اين مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلي را براي خود محفوظ مي داریم و اين عمل را مي توانیم از طريق ارسال موارد اصلاحي در سايت اصلي شركت يا اعلام رسمي شرايط اصلاح شده انجام دهیم.
هر گونه اعتراض نسبت به تخلف مشتري از شرايط و قوانین و مقررات استفاده مي بايست به آدرس ایمیل ما ارسال شود.

۲- منابع سخت افزاري سرور

استفاده از منابع سخت افزاري سرور در سرویس های هاست اشتراکی مانند Cpu, Ram, Network و … براي هر يك از مشتريان حداكثر تا حد مجاز ظرفيت كل در يك روز مجاز است.
ما تنها مرجع قضاوت در مورد آنچه كه ميزان بالاي استفاده از منابع سرور است, مي باشیم. هر سرويس ميزباني وبي كه تشخيص داده شود فعاليتش با عملكرد صحيح سرور يا سلامت شبكه در تضاد است, بدون اعلام قبلي بسته خواهد شد.

۳- ارسال هرزنامه (Spam)

ارسال حجم زيادي پيامهاي غير ضروري و يا بازرگاني از طريق اينترنت (كه به اين عمل ارسال اسپم مي گويند) بدون توجه به اينكه اين عمل ظرفيت سرور را پر مي كند يا در سرويس دهي به مشتريان ما اختلال ايجاد مي نمايد يا خير, ممنوع است.

هر گونه توزيع و يا فروش نرم افزارهايي که براي ارسال هرزنامه به کار مي روند نيز, بر روي سايتهايي که بر روي سرورهاي اين شرکت قرار دارند, ممنوع است. متخلفين از اين بند مي بايست جريمه اي معادل حداقل ۱۰۰,۰۰۰ تومان بپردازند و سايت آنها نيز بلافاصله مسدود خواهد شد.

ما اين حق را براي خود محفوظ مي داریم كه به صلاح ديد خود در مورد اينكه قوانین و مقررات چه موردي تخلف از اين بند را مشخص مي كند, تصميم گيري نمايیم.

۴- برنامه هاي اجرايي

هر نوع برنامه اي كه خطر امنيتي بالقوه اي را ايجاد نمايد يا به نظر برسد كه بر عملكرد سرور يا سلامت شبكه تأثير نادرستي دارد بسته خواهد شد يا به صورت خودكار و بدون اطلاع قبلي حذف خواهد شد.
ما برنامه هاي اجرايي را كه با سايتهايي كه توسط اين شرکت ميزباني شده اند در ارتباط اند يا هر برنامه اي را كه احتمال داده شود با اهداف خرابکارانه مورد استفاده قرار مي گيرند مجاز نمي دانیم.

۵- استفاده غير قانوني

بر اساس قوانین و مقررات سرورها و خدمات ميزباني وب ما فقط مي بايست با اهداف قانوني مورد استفاده قرار بگيرند.
ارسال, نگهداري يا توزيع هر نوع اطلاعات, داده ها يا مطالب, كه در مغايرت با قوانين جمهوري اسلامي ايران و نيز قوانين بين المللي باشد, يا آنچه كه مستقيماً باعث تسهيل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود, ممنوع است.

۶- ويروسها و ساير فعاليتهاي تخريبي

استفاده از سرويسها يا تجهيزات ما براي ايجاد يا ارسال ويروسها, كرمها يا تروجان هاي اينترنتي ممنوع است.
در ضمن هر گونه تلاش براي ايجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood کردن ممنوع است.

۷- مسئوليت مشتريان

مشتريان شرکت مسئول فعاليت خود بر روي اينترنت هستند و از آنها خواسته مي شود که حقوق ساير مشتريان شرکت را محترم بشمارند.
ما اين حق را براي خود محفوظ مي داریم كه خدمات ارائه شده به مشترياني كه از خدمات به گونه اي استفاده مي كنند كه تأثير مخربي بر ديگر مشتريانش دارد را معلق نموده يا فسخ نمايیم

۸- اقداماتي که در صورت عدم رعايت شرايط خدمات انجام مي شود

تخلف يک مشتري از رعايت مفاد قوانین و مقررات توافقنامه, زمينه ساز بسته شدن سرويس وي مي شود.
ما تنها مرجع قضاوت در مورد اينکه چه چيزي مغاير اين توافقنامه است, مي باشیم.
هنگامي كه ما از تخلفي نسبت به اين توافقنامه اطلاع پيدا كنیم, يک بررسي ابتدايي انجام خواهیم داد و در طي اين بررسي, شرکت به منظور جلوگيري از فعاليتهاي غير مجاز احتمالي امكان دسترسي مشتري را محدود مي سازد.
بسته به ميزان اهميت تخلف, بر اساس تشخيص خود مي توانیم سرويس ميزباني وب يك مشتري را محدود ساخته, معلق نموده و يا فسخ کنیم.
چنانچه تخلف صورت گرفته يك عمل مجرمانه باشد, ما بخش مبارزه با جرايم رايانه اي نيروي انتظامي و ساير مقامات قانوني مرتبط با چنين تخلفاتي را در جريان قرار خواهیم داد.

۹- اعمال تغييرات در سرويسها

شرکت اين حق را دارد که هر زمان صلاح بداند, نسبت به تغيير, ارتقاء, حذف و يا نصب امکانات نرم افزاري و سخت افزاري خود اقدام نمايد.
شرکت مي تواند در صورت لزوم اين تغييرات را از طريق وب سايت به مشتريان خود اعلام کند.

۱۰- تهيه نسخه پشتيبان از اطلاعات (Backup)

شرکت از تمام اطلاعات سايتها و بانکهاي اطلاعاتي مشتريان, به صورت منظم هفتگي و ماهانه, نسخه پشتيبان تهيه مي کند اما بجز در مواردي كه اين شرکت كتباً با مشتري به توافق رسيده باشد, مشتريان منحصراً و كاملاً مسئول مديريت و تهيه نسخه پشتيبان از تمام اطلاعات خود هستند و در صورتي که در مورد خاصي نياز به بازيابي اطلاعات از دست رفته مشتري بود و نسخه پشتيبان شرکت به درستي عمل نکردند, شرکت به هيچ وجه مسئوليتي را در اين مورد نمي پذیرد.

۱۱- حق مالکيت معنوي پارس نوین سرور

مشتريان نمي توانند بدون موافقت كتبي شرکت, تمام يا بخشي از متوني را كه بر روي وب سايت های ما قرار دارد كپي نموده, تكثير كرده, چاپ مجدد نموده يا به هر شكل ديگر به كار ببرند و نمي توانيد از نشان تجاري, علائم و کلاً هر چيز ديگري که حقوق مالكيت معنوي آن براي اين شرکت ثبت شده است, بدون مجوز كتبي استفاده كنند.

۱۲- انتقال به غير

مشتريان نمي توانند پيش از دريافت مجوز كتبي از شرکت, بخشي يا تمام حقوق يا تعهدات خود نسبت به اين توافقنامه را به ديگري واگذار نموده يا وكالت دهند.

۱۳- موارد فورس ماژور

شرکت هيچگونه مسئوليتي را در قبال عدم رعايت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پديد آمده اند, از جمله: بلاياي طبيعي, جنگ, شورش, اغتشاشات عمومي, حوادث کلي, زمين لرزه, اعتصاب, آتش سوزي, سيل, انفجار, کمبود نيروي کار, تصادفات, توقيف, محدوديتهاي دولتي و تحريم هاي بين المللي نمي پذيرد.
ضمن اينكه شرکت تحت هيچ شرايطي در برابر خسارات غيرمستقيم و اتفاقي از قبيل از دست رفتن اطلاعات و… مسئول نمي باشد و شما به هنگام سفارش اين تعهد را ميدهيد كه ادعاي در اين رابطه نداشته باشيد.
در چنين شرايطي شرکت تمام توان خود را به کار مي گيرد تا تاثيرات هر يک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر کند.

۱۴- پرداخت ها

تمام هزينه ها بر حسب تومان نمايش داده شده اند. پرداخت ها نيز بايد به تومان صورت بگيرند.
شرکت روشهاي پرداخت زير را مي پذيرد:
حواله به حسابهاي بانکي اعلام شده بر روي وب سايت رسمي, فاکتورها و يا صورتحسابهاي شرکت.
پرداختهاي نقدي که در محل شرکت و يا به پيک شرکت, در ازاء دريافت رسيد, پرداخت شده اند.
پرداختهای اینترنتی توسط درگاه بانکهایی که در سایت معرفی شده اند.

۱۵- تمديد قراردادها

جهت جلوگيري از قطع سرويس, مشتريان بايد حداقل ۱ روز قبل از تاريخ انقضاء نسبت به تمديد قرارداد خود اقدام کنند.
در صورت عدم تمديد به موقع دامنه و هاستینگ, شرکت هيچگونه مسئوليتي در قبال از دست رفتن اطلاعات و مالکیت به عهده نخواهد داشت.
تاریخ سر رسید سرویس ۳۰ روز پس از اولین پرداخت می باشد و این روال تا پایان دوره یا کنسلی سرویس ادامه خواهد یافت, بنابراین تاخیر در پرداخت فاکتور به منزله اعمال تاریخ سر رسید جدید از زمان پرداخت نخواهد بود, همچنین بر اساس قوانین و مقررات ۴۸ ساعت پس از گذشت موعد تمدید جریمه ۱۰% به فاکتور اولیه اضافه و بایستی پرداخت گردد.

۱۶- هزينه هاي فعال سازي مجدد

در صورتيکه مشتري قصد بازگرداندن اطلاعات از بين رفته بوسيله Backup ما را داشته باشد, مبلغ ۱۰,۰۰۰ تومان دريافت مي شود.

۱۷- انتقال سرويس ميزباني وب به دامنه اي ديگر

در صورتيکه مشتري قصد داشته باشد سرويس ميزباني وب خود را به دامنه اي ديگر تغيير دهد (آنرا تغيير نام دهد), بايد ۵,۰۰۰ تومان پرداخت کند.

۱۸- فسخ قرارداد

در صورتي كه مشتري قبل از اتمام ۷ روز نخست سرويس درصورت نارضايتي از سرويس براي فسخ قرارداد اقدام كند طبق ضوابط قرارداد هزينه او مسترد خواهد شد اما پس از ۷ روز اول سرويس براي فسخ قرارداد اقدام نمايد هيچ گونه هزينه اي از طرف شرکت بابت فسخ قرارداد و لغو استفاده از سرويس مسترد نخواهد شد.
شرکت, سايتها را تحت نظر نمي گيرد و قرارداد ميزباني وب شما را در صورت بروز مشکلاتي مرتبط با اينترنت, انتقال دامنه, عدم استفاده و يا هر مسئله ديگر, به صورت خودکار کنسل نمي نمايد.
شرکت اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه هر سرويسي را در هر زماني بدون اطلاع و به هر دليلي كه موجه تشخيص دهد, فسخ نمايد.
در صورت فسخ از جانب شرکت, در صورتيکه مشتري خلاف موارد اين موفقتنامه عمل نکرده باشد, مطابق با قوانین و مقررات شرکت مابقي مبلغ قرارداد وي را به مشتري مسترد مي کند.

۱۹- ضمانت بازپرداخت وجه

قوانین و مقررات تمامي خدمات ميزباني وب اشتراکي (لينوکس و ويندوز) شامل ضمانت بازپرداخت وجه قرارداد, تا ۳۰ روز, سرور مجازی (VPS) و سرور اختصاصی دیتاسنتر هتزنر آلمان (Dedicated) شامل ضمانت بازپرداخت وجه قرارداد, تا ۱۰ روز پس از تاريخ عقد آن مي شوند.
اگر شما به هر دليلي از خدمات ارائه شده ناراضي باشيد و سرويس خود را تا زمان مشخض شده پس از تاريخ عقد قرارداد فسخ نماييد, تمام مبالغ پرداخت شده (پس از کسر هزينه راه اندازي و ساير خدمات ارائه شده که طبق قرارداد, جزو تعهدات شرکت نبوده اند) را به شما باز مي گرداند. لازم به توضیح است سرویس های اضافه (addon) یا ارتقاء (upgrade) و هزینه های نصب و پیکربندی جزو گارانتی بازگشت وجه نمی باشد.
در سرویس های ثبت دامنه و هزينه هاي مرتبط با آن, نرم افزارهاي WebMail و WLE و سرور اختصاصی امکان باز پرداخت وجه وجود ندارد.
سرويسهايي که به دليل عدم رعايت مقررات ذکر شده در صفحه شرايط خدمات, توسط شرکت قطع و يا فسخ شده اند, شامل اين ضمانت نمي شوند.
به عنوان نمونه, اگر سرويس شما به دليل ارسال هرزنامه (Spam) قطع شده باشد, مبلغي به شما عودت داده نخواهد شد.
لازم به ذكر است حداكثر پس از يک هفته از تاريخ دريافت درخواست فسخ قرارداد, مبلغ قرارداد به شما بازگردانده خواهد شد.

۲۰- باز پرداخت وجه قرارداد

وجوه پرداختي فقط در صورتي عودت داده مي شود كه مشمول تضمين برگشت وجه شود. پس از گذشت زمان مشخص شده براساس قوانین و مقررات از اولین روز تاریخ سرویس, هيچ وجهي عودت داده نخواهد شد.
بازگشت وجه تنها پس از تائید هویت مشتری بین ۲ تا ۵ روز کاری انجام میشود.

21- پشتیبانی سرور مجازی

سرور های مجازی پارس نوین سرور شامل سرویس های کانفیگ  و پشتیبانی نرم افزاری نمیباشد – درصورت بروز هرگونه مشکل باید خود کاربر میباشد  – پشتیبانی فقط شامل نصب سیستم عامل ، تغییر سیستم عامل ریستارت می باشد در صورت بروز مشکل نرم افزاری با هزینه انجام میشود .

همین حالا با ما تماس بگیرید


پشتیبانی 24/7 پارس نوین سرور در خدمت شما همراه با مشاوره رایگان

02191304105


همین حالا شروع کنید

تماس :-02191304105

info@parsnovinserver.com