Preloader

شرایط استفاده از سرویسهای میزبانی وب

کلیه کاربران سرویس های میزبانی وب در  پارس نوین سرور و کلیه اشخاص پس از تهیه هر یک از سرویس های میزبانی وب پارس نوین سرور موظف به رعایت کامل شرایط سرویس های میزبانی وب پارس نوین سرور می باشند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق سایر کاربران اینترنت و تطابق با قوانین حاکم بر محیط سرویس دهندگانی است که پارس نوین سرور از سرویس آنها استفاده می کند.

نکته : قوانین استفاده از سرویس های میزبانی وب ، بخشی از قوانین کلی پارس نوین سرور می باشد . تمام مشترکان و خریداران سرویس های پارس نوین سرور در هنگام خرید سرویس از پارس نوین سرور ملزم به پذیرش قوانین کلی پارس نوین سرور می باشند . از این رو پذیرش قوانین کلی پارس نوین سرور به معنی پذیرش تمام قوانین و همچنین قوانین استفاده از از سرویس های میزبانی وب می باشد.

قوانین استفاده از سرویس های میزبانی وب

قرارداد حاضر براساس ماده ۱۰ قانون مدنی، و با تابعیت از کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به صورت عام و قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲ و آیین نامه های مربوطه به صورت خاص، از تاریخ دریافت ایمیل و تایید فعالسازی از سوی کاربر ( مالک مشخصات ثبت شده در پارس نوینس رور) در وب سایت پارس نوین سرور به رسمیت قانونی خواهد رسید. قرارداد حاضر متضمن کلیه توافقات طرفین بوده و توافقات و اظهارات پیشین، اعم از شفاهی و کتبی، در ارتباط با موضوع این قرارداد از تاریخ انعقاد، فاقد هرگونه اثر خواهد بود.

۱- پارس نوین سرور متعهد می گردد که در قبال دریافت مبلغ تعیین شده، خدمات میزبانی وب را با شرایط ذکر شده در مشخصات مجموعه ها و همچنین انتخاب کاربر، با توجه به فرمی که کاربر ارسال می کند، به وی ارائه نماید.

۲- تمامی کاربران ملزم به تبعیت از قوانین جمهوری اسلامی ایران درج شده در وبسایت ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایرانی میباشند.

۳- هر گونه تخطی از مفاد ذکر شده در قوانین جرائم رایانه‌ای منجر به غیر فعال شدن سرویس کاربر خواهد گردید. ارایه سرویس به وب سایت های با محتوی مستهجن، همسریابی، سیاسی و فروش وی پی ان ، سایت های پرون و سایت های فروش محصولات جنسی و چتروم ها در حال حاضر مقدور نمی باشد.

۴- پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن سرویس خریداری شده، مراتب از طریق ایمیل مندرج در پروفایل به خریدار اطلاع داده می شود. عدم دسترسی خریدار به آدرس ایمیل مانع تحویل سرویس نمی گردد.

۵- به هر وب سایت که بیش از حد متعارف از منابع سرور ( مانند CPU، Ram یا شبکه و یا سایر موارد مرتبط و مشابه ) استفاده کند گزینه های “ارتقا یا پرداخت هزینه اضافه” (بسته به موارد ومیزان مصرف بیش از حد)، “کاهش مصرف تا رسیدن به سطح متعارف” و “تهیه یکی از سرویسهای اختصاصی” پیشنهاد می شود. پارس نوین سرور تنها تعیین کننده حدود متعارف استفاده از منابع سرور خواهد بود. همچنین هر وب سایت یا سرویسی که بدین شکل موجب اختلال در کارایی و سرعت سرور یا شبکه شود بدون اخطار قبلی قطع خواهد شد.

بنابراین برنامه هایی نظیر vbseo , rapidleech, sharetornix, dolphine, phpfox و برنامه های مشابه که نیاز به منابع سرور بالایی دارند اجازه نصب شدن بر روی اکانت های اشتراکی نداشته و در صورت مشاهده غیر فعال خواهند شد.

۶- ارسال انبوه ایمیل در یک لحظه به آدرسهای ایمیل سرویس دهنده های میل بزرگ مانند یاهو، جی میل، هات میل، آمریکن آنلاین اغلب باعث می گردد که این سرویس دهنده ها رفتار میل سرور میزبان سرویس را غیر عادی و مشکوک به اسپم تلقی کرده و آی.پی میل سرور را به صورت موقت بلاک کنند و این موضوع باعث می گردد که ایمیلهای ارسالی از سرویس شما و سایر کاربران با تاخیر توسط این سرویس دهنده ها دریافت و موجبات نارضایتی سایر کاربران فراهم گردد.

به همین دلیل ارسال ایمیل انبوه از سرویس های میزبانی وب ممنوع بوده و درصورت مشاهده سرویس مورد نظر به مدت ۷۲ ساعت مسدود خواهد شد و فعال سازی مجدد آن ملزم به رفع مشکل و عدم تکرار ارسال انبوه و جبران خسارات وارده در صورت مسدود شدن سرور توسط دیتاسنتر ، می باشد.

برای اطلاع دقیق از قوانین مقابله با ارسال اسپم به صفحه مربوط به قوانین مقابله با اسپم مراجعه کنید.

۷- قراردادن هرگونه اسکریپت که موجب خطر امنیتی بالقوه برای سرورها شود و یا موجب اختلال در عملکرد شبکه یا سرورها گردد بدون اخطار قبلی حذف و ممکن است وب سایت متخلف برای همیشه مسدود گردد.

۸- در پارس نوین سرور هیچ سرویسی برای میزبانی چت روم ها ارائه نمی شود و کاربران نیز تحت هیچ شرایطی مجاز به راه اندازی چت روم برروی سرویس ها نمی باشند.

۹- پارس نوین سرور از کلیه داده های روی سرورها شامل فایلها، ایمیلها و پایگاه های داده به صورت هفتگی بکاپ می گیرد. ولی هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت و بروز بودن آنها ندارد. به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات با خود کاربران بوده و همه کاربران می بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای پارس نوین سرور نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود.

برای اطلاع دقیق از قوانین بکاپ گیری به بند ۶ قوانین کلی مراجعه نمایید.

۱۰- مختل کردن امنیت سیستم یا شبکه ممنوع است و در صورت بروز چنین مسائلی پارس نوین سرور حق پیگرد قانونی و شکایت از متخلف به مراجع قانونی را محفوظ می دارد.

نمونه هایی از اختلال در امنیت سیستم یا شبکه شامل موارد ذیل می شود: دسترسی یا استفاده غیر مجاز از داده ها، سیستم یا شبکه، از جمله هر گونه تلاش برای جستجو، اسکن یا آزمایش آسیب پذیری یک سیستم یا شبکه، مداخله در خدمات ارائه شده به هر کاربر، میزبان یا شبکه، شامل: تلاش برای دسترسی به اطلاعات نامه های الکترونیکی، تلاش عامدانه برای پر کردن فضای یک سیستم، تلاش برای تغییر و یا حذف اطلاعات وب سایتها بدون مجوز از مالکان آنها و …

۱۱- استفاده از سرویسها یا تجهیزات پارس نوین سرور برای ایجاد یا ارسال ویروسها، کرمها یا تروجان های اینترنتی ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش برای ایجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood و Fishing کردن ممنوع است.

۱۲- استفاده از سرویس های پارس نوین سرور برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل ممنوع است.

۱۳- ثبت دامنه رایگان فقط برای سرویس های یک ساله و تنها در هنگام ثبت نام قابل ارایه میباشد و کاربران ملزم به پرداخت هزینه دامین های دیگر مبیاشند حتی اگر از امکان دامین رایگان استفاده نکرده باشند.

۱۴- کاربران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می باشند همچنین می بایست به حقوق سایر کاربران پارس نوین سرور احترام بگذارند. پارس نوین سرور حق تعلیق یا قطع دائم سرویس کاربرانی که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر کاربران می گردد را برای خود محفوظ می دارد. ضمنا کاربر حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.

۱۵- به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیط ها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل پارس نوین سرور تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از کاربران خود می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. بنابر این پارس نوین سرور هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود نمی پذیرد.

۱۶- کلیه کاربران می بایست قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند. در غیر اینصورت پس از پایان دوره هیچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی باشد. شرکت پارس نوین سرور قبل از پایان مدت قرارداد سعی خواهد نمود تا از طریق ایمیل یا تلفن به مالک سرویس اطلاع دهد ولی عدم انجام این اطلاع رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچگونه حقی برای کاربر نخواهد شد.

۱۷- کلیه کابران می بایست در نظر داشته باشند ، هزینه ای که برای دامنه ثبتی خود در موقع خرید هاست پرداخت می نمایند غیر قابل بازگشت بوده و دامنه نیز تا یکسال میلادی (طبق سال شمسی ) فعال خواهد ماند و غیر قابل حذف می باشد.

۱۸- شرکت مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم افزارها، application ها و یا برنامه های مورد استفاده خریدار ندارد.

۱۹- در رابطه با بحث بکاپ گیری می بایست تمامی مشترکین پارس نوین سرور به موارد ذیل توجه داشته باشند .

الف) پارس نوین سرور از کلیه داده های روی سرورها شامل فایلها، ایمیلها و پایگاه های داده به صورت هفتگی بکاپ می گیرد. ولی بدلیل اینکه بکاپ بصورت خودکار و صنعتی گرفته می شود هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت و بروز بودن آنها ندارد. به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات با خود کاربران بوده و همه کاربران می بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای پارس نوین سرور نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود.

ب) بنابراین خدمات بکاپ گیری هفتگی فقط جهت سرویس دهی بهتر ارائه می گردد اما پارس نوین سرور هیچگونه مسئولیتی در قبال صحیح بودن بکاپ ها و فرآیند بکاپ گیری و همچنین نگهداری از بکاپ مشتریان ندارد، تمامی کاربران پارس نوین سرور با خرید هرکدام از سرویس های میزبانی وب متعهد می شوند که مسئولیت بکاپ گیری از اطلاعات وب سایت هایشان بر عهده خودشان است.

ج) همچنین پارس نوین سرور هیچگونه مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات کاربران ندارد و در این مواقع هیچگونه خسارتی به مشتریان ارائه نمی شود، همانطور که گفته شد بکاپ گیری از اطلاعات وظیفه اصلی مشترکین است، همچنین در سرویس های هاست اشتراکی از اطلاعات وب سایت هایی که بیش از ۵ گیگابایت اطلاعات و ۱ گیگابایت حجم sql داشته باشند بکاپ گیری هفتگی انجام نمی دهد و مشتریان این سرویس ها موظف هستند خودشان از داده های وب سایت خود بکاپ گیری نمایند، بنابراین در سرویس های اشتراکی میزبانی وب بکاپ گیری هفتگی از اکانت هایی انجام می شود که کمتر از ۵ گیگابایت حجم داشته باشند و از اکانت یوزر هایی که بیش از ۵ گیگابایت حجم داشته باشند در سرویس های اشتراکیبه هیچ عنوان بکاپ گرفته نمی شود.

د) در شرایط انقضاء و شرایط خاص شرکت مسئولیت ندارد بکاپ مشترک را به صورت رایگان در اختیار وی قرار دهد.

و) در صورتی که سرویس کاربر بلافاصله بعد از سر رسید به حالت تعلیق درآمد، پارس نوین سرور مسئولیتی در قبال تحویل رایگان بکاپ نداشته و کاربر ملزم به پرداخت هزینه فاکتور می باشد و سپس می تواند بکاپ گیری نموده و یا از پارس نوین سرور درخواست تحویل بکاپ ارسال کند.

۲۰- پارس نوین سرور در صورت تجاوز منابع سرویس کاربر از حدود تعیین شده، حق قطع سرویس بدون اخطار قبلی تا تعیین وضعیت را خواهد داشت و مراتب را به اطلاع خریدار خواهد رساند. در این صورت، شرکت، پس از ارتقا سرویس توسط خریدار و یا کاهش مصرف، اقدام به ارائه سرویس دهی خواهد نمود.
میزان منابع مصرف مجاز به شرح ذیل می باشد که ملاک تشخیص، نرم افزارهای کنترلی و واحد فنی شرکت پارس نوین سرور خواهد بود :
در صورتیکه خریدار در استفاده از برخی منابع که قابل اندازه گیری نیستند از حد استاندارد سرویس تجاوز نماید به تشخیص بخش فنی ، شرکت حق قطع سرویس تا تعیین تکلیف جدید را دارد.

حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی ۱۰% در بازه زمانی ۱ دقیقه

حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی ۱۰۲۴ مگابایت در ۲۴ ساعت

حد اکثر Disk Space بر اساس مشخصات سرویس خریداری شده

حداکثر Bandwidth لحظه ای در میزبانی اشتراکی ۲ مگابایت در ثانیه

ارائه برخی خدمات اضافی برای سرویس های میزبانی وب ، مانند فضای اضافی ، ادان دامنه ، پهنای باند اضافی و …. شامل هزینه های مازاد می باشد که در بخش مربوط به سیاست های قیمت گذاری مطرح شده اند و ارائه هرگونه خدمات برای سرویس های میزبانی وب برا اساس قیمت های صفحه فوق خواهد بود.

حق تجدید نظر :

پارس نوین سرور حق تجدید نظر در تمام قوانین و سیاست های کاری خود را محفوظ  میدارد و اعلام میکند که در هر لحظه از شبانه روز مطابق با نیاز های خود و کاربرانش ، میتواند در تمام بند های این توافق نامه و سایر توافق نامه های منتشر شده در سایت تجدید نظر کند .

همچنین پارس نوین سرور متعهد می شود درصورت تغییر در توافق نامه و سیاست های کاری خود ، تاریخ بروزرسانی را در انتهایی ترین بخش این صفحه قرار دهد و تمام متشرکان متعهد به مطالعه دوره ای تمام توافق نامه ها جهت آگاهی از آخرین تغییرات می باشند.

 

تماس :-02191304105

info@parsnovinserver.com